Przeglądaj poprzez

Kredyt bez umowy o pracę

Wiadomo nie od dziś, że umowa o pracę nie jest jedyną formą zatrudnienia. Wiele osób prowadzi o firmy lub pracuje w oparciu o umowy cywilnoprawne, czyli tak zwane “śmieciówki”. Wiadomo też, że każdy bank najbardziej przychylnie patrzy na kredytobiorców posiadających umowę o pracę na czas nieokreślony. Czy osoby zatrudnione w innych sposób są zupełnie bez szans na otrzymanie kredytu? Okazuje się, że nie.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i pojawieniu się dotacji, wiele osób odważyło się i założyło własną działalność gospodarczą. Praca na własny rachunek jest bardzo korzystna, ponieważ to przedsiębiorca sam decyduje o reklamach, czasie pracy i innych aspektach prowadzenia działalności, czyli innymi słowy wysokość zarobków jest uzależniona tylko i wyłącznie od niego. Polskie banki doceniają przedsiębiorców, którzy są w stanie zarobić duże kwoty i udzielają im kredytów na różne cele. W przypadku największych kredytów mieszkaniowych wymagane jest prowadzenie działalności przez minimum rok czasu, chociaż niektóre instytucje wymagają jeszcze dłuższego okresu.

Osoby zatrudnione na umowy cywilnoprawne też mogą liczyć na otrzymanie wysokich kredytów na samochód, dom czy też mieszkanie. Wymogiem jest posiadanie sporych dochodów, a także zachowanie ciągłości umów o dzieło i zlecenie. Minimalny okres posiadania takiej umowy to około 6-12 miesięcy, ale niektóre banki prowadzące działalność w Polsce są bardziej rygorystyczne i wymagają dłuższych okresów pracy w oparciu o umowę cywilnoprawną.

Odszukano dzięki:

  • kredyt gotówkowy bez umowy o pracę loc:PL
  • kredyt gotówkowy umowa na zastępstwo loc:PL
Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł
Twoja ocena: brak
Ocena: 0 - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *