Przeglądaj poprzez

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

W tym miesiącu publikuję listę pięciu najlepszych kredytów gotówkowych, które dostępne są w ofercie banków komercyjnych. Nie przedłużając zacznijmy odliczanie od miejsca piątego, by w krótkim czasie dowiedzieć się, która pożyczka w tym miesiącu znalazła się na podium!

Ranking kredytów gotówkowych:

5. Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa
Citi Handlowy oferuje swoim klientom kredyt do 150.000 zł przy oprocentowaniu na poziomie 5,7% i okresie spłaty 9-84 miesięcy. Bank stawia jedna warunki:
– minimalny wiek by móc skorzystać z pożyczki to 21 lat; 
– minimalny osiągany dochód to 1500 zł netto (min. 3 miesiące stażu pracy).

4. Credit Agricole – kredyt gotówkowy
Credit Agricole oferuje pożyczkę w kwocie maksymalnej 255.550 zł i oprocentowaniu od 5,49% do 10%. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

3. BZ WBK – kredyt gotówkowy
BZ WBK proponuje klientom kredyt na następujących warunkach: oprocentowanie: 4,99%, prowizja: 4,99%, okres spłaty: do 48 miesięcy. Warunkiem jest założenie Konta Jakie Chcę, aby móc skorzystać z oferty banku.

2. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z karencją w spłacie
BGŻ BNP Paribas proponuje swoim klientom pożyczkę w wysokości maksimum 30.000 zł przy oprocentowaniu na poziomie 5,9%. Prowizja ustalana w sposób indywidualny dla każdego klienta.

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Alior Bank oferuje bardzo korzystne warunki kredytowe, które przedstawiają się następująco: kredyt w wysokości do 150.000 zł przy oprocentowaniu na poziomie 5%. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł
Twoja ocena: brak
Ocena: 4 - 1 głos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *