Przeglądaj poprzez

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Biorąc kredyt na leczenie, nie liczymy się z kosztami, bowiem zdrowie jest bezcenne. Niemniej jednak warto zainteresować się najkorzystniejszym kredytem na styczeń 2018 roku, na kwotę 7000 zł na okres 20 miesięcy. 

Niniejszy ranking kredytów gotówkowych przedstawia najkorzystniejsze oferty bankowe, dzięki którym możemy zrealizować planowane leczenie. 
Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Alior Bank, z ratą w wysokości 366 zł, przy oprocentowaniu 5% i RRSO na poziomie 5,12%. Jest to niezwykle korzystna oferta, bez większych formalności, wniosek składamy online i już tego samego dnia możemy uzyskać wstępną pozytywną decyzję. 

Na drugim miejscu plasuje się w rankingu BGŻ BNP Paribas, z kwotą raty wynoszącą 373 zł, przy RRSO na poziomie 7,47% i oprocentowaniu 5,49%. Możemy uzyskać pożyczkę bez zgody współmałżonka, potrzebne jednak będą zaświadczenia o zarobkach.
Trzecie miejsce dla Citi Handlowy, gdzie rata kredytu wyniesie 393 zł, przy RRSO w wysokości 14,29 zł i oprocentowaniu 5,99%. Zaletą jest brak opłaty przygotowawczej, a także możliwość złożenia wniosku przez internet. Nie ma jednak możliwości odroczenia spłaty poprzez wakacje kredytowe. 

Na czwartym miejscu w rankingu umieściłem bank Credit Agricole. W ofercie tego banku rata kredytu wyniesie 415 zł, a RRSO będzie na poziomie 22,04%. 

Piąte, ostatnie miejsce, zajmuje T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie w przypadku wyboru tej oferty, będziemy musieli zapłacić ratę w wysokości 412 zł, przy RRSO w wysokości 21,21%, oprocentowaniu kredytu na 6,9% i prowizji 11%.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł
Twoja ocena: brak
Ocena: 0 - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *